Vibratör Nedir

Vibratör insan temasının yerini tutamaz, sadece farklı bir heyecan duyma fırsatı verir. Vibratör konusunda kadınlar da erkekler de değişik görüşlere sahiptirler. Bazı insanlar vibratörün verdiği duygulara bayılırlar, diğerleri ise hiç ilgilenmezler bile. Sadık kullanıcıları, en iyisini bulmak için çok değişik türlerde vibratörün denenmesi gerektiği üzerinde birleşmektedirler.Vibratör nedir, belden bağlamalı vibratör, kalın vibratör, titreşimli vibratör

Sert vibratör

Eğer utangaçsanız ve almaya çekiniyorsanız, Playboy benzeri dergilerde reklamları yayınlanan cinsel aygıtlar katalogundan posta yolu ile isteyebilirsiniz. Bir iki çiftin bana, büyük mağazaların küçük araç gereç satılan bölümlerinde satılan bir tür vibratörden söz ettiğini hatırlıyorum. Gerilim giderici masaj aleti olarak pazarlanan bu aletler, elektrik akımı ile çalışıyor ve pille çalışanlardan daha kuvvetli basınç sağlıyorlarmış. Berberlerin kullandığı tipte, küçük motorlu elle kullanılan masaj aletinin de çok değişik heyecanlar verdiği söylenmekte.

Vibratörü, vücut yüzeyinin herhangi bir yerine güçlü, yoğun bir uyarı vermek için kullanabilirsiniz, tabii erojen bölgeler, göğüsler, klitoris, vajina bölgesi, penis ve anal bölgeler başta olmak üzere. Bazı erkekler, anüs ve testis altlarına vibrasyon uygulamanın çok uyarıcı olduğunu söylüyorlar. Kadınlar ise vibratörü daha çok birden fazla orgazmı yaşayabilmek için kullanırlar.
7/24 Online Sipariş Ve Bilgi Hattı :
0216 337 47 37 - 0535 439 77 31 - 0541 230 97 47
Msn Online Destek : siparisonline@hotmail.com
Site Haritasi